Reklama Google

Fotowoltaika Kielce

zwiń
 / 
rozwiń
Fotowoltaika Kielce

Jesteśmy przedstawicielem banku Santander. Pomagamy w usyzkaniu nisko oprocentowanego kredytu (RRSO - 5, 7 % w skali roku).

Przed przystąpieniem do prac sporządzamy audyt tak aby dopasować instalację do państwa potrzeb oraz wykonujemy projekt. Przygotowujemy ofertę - na tym etapie klienci nie ponoszą żadnych kosztów.

Zdjęcia i relacje z naszych inwestycji: https://www. facebook. com/rodarelektro/

Ogniwa fotowoltaiczne to ogniwa słoneczne które służą do bezpośredniej przemiany energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Nie musi być słońce, wystarczy że jest jasny dzień i już ogniwa produkują nam prąd, który wykorzystujemy zgodnie z naszymi potrzebami. Należy zauważyć że w ten sposób pozyskiwania energii jest zupełnie za darmo – tak właśnie działają odnawialne źródła energii. Oczywiście należy wziąć pod uwagę koszt takiego przedsięwzięcia, jednak jego zwrot następuje już w chwili otrzymania pierwszych kilowatów energii – pierwszych, za które już nie płacimy lokalnemu dystrybutorowi, który do rachunków dolicza różnego rodzaju stałe, zmienne czy przesyłowe lub abonament. Często nawet nie korzystając z prądu płacimy za niego –połowa rachunku to zużyty prąd, druga połowa to opłaty inne, tu sprawa jest prosta- jeden koszt budowy i żadnych opłat później tylko czysty zysk!

Opublikowano: 17 07 2020
Wyświetleń:
22
Kliknięć:
0
CTR:
0%
PageRank:
Ocena:

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Podlinkuj stronę rodarelektro.pl:

Fotowoltaika Kielce
Odwiedziny robotów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: