Reklama Google

Rolety zewnętrzne podtynkowe

zwiń
 / 
rozwiń
Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jeśli jesteśmy na etapie projektowania lub budowy nowego domu, warto zamontować rolety zewnętrzne podtynkowe. Rolety podtynkowe nie tylko zabezpieczają nasz dobytek przed amatorami cudzej własności, ale również powodują zmniejszenie rachunków za ogrzewanie w sezonie zimowym. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wewnątrz aluminiowych paneli rolety, specjalnej pianki, która ma znakomite właściwości izolacyjne. Dzięki owej piance, różnica temperatur po zamknięciu rolet to nawet 3 - 4 stopnie w zależności od szczelności i typu okien. Wzrost temperatury wewnątrz domu ma realne przełożenie nieponiesione koszta, co sprawia, że rolety zewnętrzne podtynkowe można traktować jako inwestycje, która z czasem na siebie zarabia.
Dodatkową zaletą rolet podtynkowych jest fakt, że w przeciwieństwie do pozostałych typów rolet do zabudowy, rolety podtynkowe nie ingerują do wnętrza domu. Skrzynka w roletach podtynkowych jest w całości zabudowana w zewnętrznej elewacji budynku. Zyskujemy dzięki temu rozwiązaniu nie tylko estetyczny wygląda domu, ale przede wszystkim nie mamy mostków termicznych i przemarzania przez skrzynki i nadproża.
Aby mieć całkowitą pewność, że mamy poprawnie zamontowane rolety podtynkowe, należy zastosować ocieplenie pomiędzy nadprożem a tyłem skrzynki podtynkowej. Dzięki temu prostemu zabiegowi, zyskujemy dodatkową warstwę izolacyjną. Jest to rozwiązanie, które nie może być zastosowane w innych systemach podtynkowych, co stanowi o kolejnej wyższości rolet zewnętrznych podtynkowych nad pozostałymi roletami.
Dodatkową zaleta rolet podtynkowych jest bogaty wybór kolorystyczny zarówno samego pancerza rolety, ale również oklein prowadnic i klapy rewizyjnej, co powoduje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni odcień rolet, pasujący do okien czy też elewacji budynku.
Po więcej szczegółów odnośnie zabudowy i prawidłowego montażu rolet zewnętrznych podtynkowych zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu.

Ocena:

Ocena: 3.3/10 (11 głosów)

Podlinkuj stronę https://www.wolny.org.pl/Rolety-lodz/Rolety-zewnetrzne-podtynkowe.html:

Rolety zewnętrzne podtynkowe
Odwiedziny robotów
Odwiedziny yahoo 1
Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: