Reklama Google

Kozubek - balustrady nierdzewne

zwiń
 / 
rozwiń
Kozubek - balustrady nierdzewne

Stylowe balustrady można nabyć w firmie z Kielc - Balustrady Kozubek. Jednostka ta zaistniała w 2010 roku. Prowadzi sklep internetowy. Możemy również złożyć zamówienie osobiście w siedzibie firmy znajdującej się w niedużej odległości od Kielc.

Na każdy wyrób wystawiana jest faktura VAT, zaś ujęte w cenniku ceny obejmują podatek VAT. Balustrady Kozubek to firma pewna i doświadczona. Kontakt z firmą jest prosty, zarówno drogą telefoniczną jak i mail.

Oferta firmy z Kielc obejmuje przede wszystkim balustrady schodowe oraz na balkon w tym balustrady ze stali nierdzewnej i drewna, balustrady nierdzewne, poręcze ze stali i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej a także barierki na schody. Można również wyposażyć się w różnorodne elementy do balustrad np. gotowe słupki balustradowe w obszernym wyborze, uchwyty do szkła, elementy i mocowania słupków, profile oraz rury ze stali nierdzewnej, filary poręczy, zaślepki.

Sklep ma w sprzedaży dodatkowo akcesoria montażowe takie jak: wiertła do stali, gwintowniki, kotwy, kleje do stali. Dodać wypada, że każde zlecenie jest wykonywane i kompletowane na podmiotowe zapotrzebowanie kupującego przy czym zadowolenie konsumenta jest najważniejsze. Balustrady zamówione w tej firmie są nie tylko piękne, lecz i solidne a także łatwe w montażu. Można je swobodnie instalować, a także dobierać w stosownych rozmiarach i kształtach.

Opublikowano: 05 02 2018
Kategorie:
Wyświetleń:
128
Kliknięć:
18
CTR:
14.06%
PageRank:
Ocena:

Ocena: 2.0/10 (8 głosów)

Podlinkuj stronę balustradykozubek.pl:

Kozubek - balustrady nierdzewne
Odwiedziny robotów
Odwiedziny yahoo 1
Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: