Angielski Online

Reklama Google

Budowa nieruchomości biurowych

zwiń
 / 
rozwiń
Budowa nieruchomości biurowych

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Posiada długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi zważając na własne preferencje Klienta i wykonując inwestycje o nietuzinkowej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania umożliwiają nieskomplikowaną aranżację i dostosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są postępowe technologie i przestrzegane najwyższe standardy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w interesujących lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo fachową pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z jednym z największych profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Wyświetleń:
98
Kliknięć:
3
CTR:
3.06%
PageRank:
Ocena:

Ocena: 2.6/10 (11 głosów)

Podlinkuj stronę mixgroup.pl:

Budowa nieruchomości biurowych
Odwiedziny robotów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: